Strona www stworzona przez Agencję Reklamową Kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

OKO Security System zapewnia wysoką jakość usług, dzięki doświadczonym i profesjonalnym monterom.

Doskonale wiemy jak bardzo ważny dla nas jest klient i chcemy, aby był on zadowolony również z użytkowania i wykorzystywania świadczonej przez nas usługi.

Oko security system zapewnia wysoką jakość usług, dzięki doświadczonym i profesjonalnym monterom.

Wysoka jakość

Weryfikacja poziomu zadowolenia klienta

Ciągłe doskonalenie naszych procesów

Szybka reakcja na nowości technologiczne

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Wiemy, że każdy klient jest w innej sytuacji, dlatego należy podchodzić do niego indywidualnie. Na pewno znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.  

Ciągły rozwój wewnętrznych procesów sprawi, że będziemy bardziej elastyczni oraz nowocześni dla naszych klientów.

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Wiemy, że każdy klient jest w innej sytuacji, dlatego należy podchodzić do niego indywidualnie. Oko Security System na pewno znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. 

Indywidualne podejście

Z doświadczenia wiemy, że kontakt z klientem jest podstawą każdej współpracy. Dlatego w OKO Security System odpowiadamy na zapytania, w jak najkrótszym czasie.

Nasz Dział Techniczny prężnie poszukuje nowości technologicznych dla bezpieczeństwa oraz instalacji niskoprądowych w celu w pełni usatysfakcjonowania klienta. 

Z doświadczenia wiemy, że kontakt z klientem jest podstawą każdej współpracy. Dlatego w Oko security system odpowiadamy na zapytania, w jak najkrótszym czasie.

Sprawna i fachowa obsługa

Charakteryzuje nas

Jan Niespodziany

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit 

Ut enim ad minim veniam.

Maria Parol

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit 

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

REKOMENDACJE

 

Nasza firma współpracowała już z wieloma firmami. Cieszymy się, że nasi klienci są zadowoleni z współpracy z nami. Cały czas zależy nam na poprawie naszych usług, aby każdy był zadowolony z kontaktu z nami oraz z montażu kamer, systemów przeciwpożarowych i alarmów antywłamaniowych. Przedstawiamy opinie naszych klientów:

Bezpieczny system

OKO Security System to grupa specjalistów, która chce zadbać o Państwa bezpieczeństwo. Nasze usługi są skierowane dla przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych.

Jesteśmy pasjonatami nowych technologii oraz bezpieczeństwa

Płynąc pod prąd poszukujemy nieustanne nowoczesnych rozwiązań.

 

MONTAŻ SYSTEMÓW P.POŻ

MONTAŻ ALARMÓW ANTYWŁAMANIOWYCH

MONTAŻ SYSTEMÓW INTELIGENTNYCH

MONTAŻ MONITORINGU

 

 ZABEZPIECZENIE IMPREZ MASOWYCH

NASZE USŁUGI

 

Nasza wyspecjalizowana grupa pracowników ma ogromne doświadczenie w zabezpieczaniu domostw. Montowaliśmy monitoring, systemy inteligentne, alarmy antywłamaniowe w wielu miejscach. Poznaj wszystkie nasze usługi, skorzystaj z nich i czuj się bezpiecznie w swoim domu lub firmie:

OKO security system posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej


Nasza firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, dzięki któremu Państwo otrzymają odszkodowanie w przypadku gdyby podczas prac montażowych wydarzyłaby się szkoda lub uszkodzenie mienia. Ma to ogromne znaczenie, aby każdy z naszych klientów czuł się bezpiecznie. I chociaż nie musieliśmy jeszcze korzystać z ubezpieczenia, to wiemy, że w razie problemów, nikt nie pozostanie bez odpowiedniego wsparcia.

Monitoring na terenie całej Wielkopolski. Montaż kamer w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Koninie, Kaliszu, Piła. Szybko i profesjonalnie.

 

 

 

MONTAŻ INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH