System p.poż

 

Instalacje przeciwpożarowe to połączone ze sobą urządzenia i systemy, których zadaniem jest zapobieganie występowaniu i rozprzestrzenianiu pożaru, a także alarmowanie o pojawieniu się ognia.

Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie w pracy czy we własnym domu. Nic dziwnego, że coraz więcej osób inwestuje w różne systemy, które mają na celu właśnie zapewnienie pełnego bezpieczeństwa.

Instalacje przeciwpożarowe to bez wątpienia ważny element bezpieczeństwa, który pozwoli na czas wykryć pożar, dzięki czemu będziesz mógł szybko i bezpiecznie ewakuować się z pomieszczenia i wezwać pomoc.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych. Tworzymy przemyślane projekty i realizujemy kompleksowe ich wdrożenie.

W instalacjach ochrony przeciwpożarowej istotnym elementem jest możliwość jego zaprogramowania w taki sposób, żeby sygnał z ręcznych ostrzegaczy pożarowych powodowały alarm natychmiastowy tzw. alarm I stopnia. Sygnały odebrane z pozostałych czujek nie powodują alarmu natychmiastowego, lecz dają obsłudze pewien czas na jego zweryfikowania tzw. alarm II stopnia.

System przeciwpożarowy składa się z:

  • centrali, która jest "mózgiem" całego systemu i jest odpowiedzialna za monitorowanie wejść oraz odpowiednie sterowanie wyjściami w przypadku wystąpienia pożaru
  • zasilania głównego i awaryjnego
  • urządzeń inicjujących przekazywanie informacji
  • urządzeń powiadamiających, mogą to być sygnalizatory dźwiękowe, wizualne, tekstowe.

 

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie po szczegółowe informacje.

Monitoring na terenie całej Wielkopolski. Montaż kamer w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Koninie, Kaliszu, Piła. Szybko i profesjonalnie.

Strona www stworzona przez Agencję Reklamową Kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.