Alarmy antywłamaniowe

 

Systemy antywłamaniowe, czyli SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu) mają chronić nasz dobytek przed kradzieżą. Podczas gdy obiekt - przedsiębiorstwo, obiekty użytkowe lub domy są puste to nie powinny zostawać bez ochrony.

Liczba rozwiązań jest tak ogromna i dynamicznie się zmienia, że trudno iść z duchem czasu.. Decydując się na montaż systemu alarmowego w budynku koniecznie jest rozważeniu kilku kwestii.

OKO Security System jest profesjonalnym zespołem, który doradzi Tobie najlepsze z możliwych rozwiązań.

Nasza firma zajmuje się montażem m.in.:

  • czujek ruchu,
  • czujek otwarcia,
  • drzwi antywłamaniowych,
  • rolety antywłamaniowe,
  • folii antywłamaniowych na szyby,
  • sygnalizatorów.

 

Oferujemy profesjonalne systemy alarmowe dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Partnerów. Wszystkie urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, co jest gwarancją ich niezawodności. Jest to sprzęt najwyższej klasy, który znajduje zastosowanie w każdym domu oraz przedsiębiorstwie – bez względu na branżę. Atutem jest uniwersalność zastosowania i łatwa obsługa urządzeń.

 Sygnalizują usterkę oraz pozwalają na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia.

W tworzeniu niezawodnych i profesjonalnych systemów alarmowych współpracujemy na każdym etapie – od fachowego doradztwa po sprawny i niezawodny montaż.

 

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie po szczegółowe informacje.

 

Monitoring na terenie całej Wielkopolski. Montaż kamer w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Koninie, Kaliszu, Piła. Szybko i profesjonalnie.

Strona www stworzona przez Agencję Reklamową Kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.